Klimatyzacja w domu i mieszkaniu : Puławy : Ryki : Kazimierz Dolny : Dęblin

Krótkie terminy realizacji

Czas jest istotny

Gwarancja jakości

Jakość to podstawa

Zdecydowany? 889 195 075

Nie zwlekaj aż będzie gorąco

O FIRMIE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży od 2016 roku. Naszą domeną jest najwyższa jakość oraz szybkie terminy realizacji. Naszym celem jest satysfakcja Klienta oraz zbudowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko klimatyzacje ale wszelkie usługi związane z chłodnictwem, pompami ciepła czy wentylacją.

Ponadto zajmujemy się również usługami z zakresu elektryki.

Poznaj naszą ofertę:

889 195 075

Godziny pracy

Pon - Pt: 9:00-18:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Mariusz G.

Puławy

Ekspresowe terminy realizacji a przy tym pełen profesjonalizm. Wszystko wykonane szybko i sprawnie. Sprzęt wysokiej jakości. Jedyny minus - mogliśmy się zdecydować wcześniej! Innych brak 🙂

Dariusz M.

Końskowola

Panowie którzy przyjechali na montaż okazali się bardzo profesjonalni, kontakt od początku aż do zakończenia montażu był bardzo dobry,byli bardzo pomocni przy zgraniu sprzętu z aplikacją, cena jak i kontakt pełna profeska, po montażu posprzątali po sobie polecam gorąco

Paweł Nowosadzki

Makdom Puławy

Z firmą EL-BUD Tomasz Wiejak współpracuję od wielu lat. Poziom usług niezmiennie wysoki. Ceny i terminy przystępne. El-bud to firma godna polecenia zarówno do domu jak i obiektów przemysłowych.

Łukasz W.

Kazimierz Dolny

Montaż wykonany bardzo profesjonalnie. 4 klimatyzatory były instalowane w użytkowanych pomieszczeniach mieszkalnych - pomimo wielu trudności instalacyjnych montaż wykonany czysto i bez żadnych uszkodzeń istniejącej infrastruktury. Firma w 100% godna polecenia.

Joanna K.

Puławy

Firma wykonała dla mnie klimatyzację pomieszczenia w budynku wielorodzinnym. Robota wykonana starannie i w terminie. Wszystko działa bez zarzutu. Po ich pracy nie trzeba sprzątać. Polecam.

Rafał O.

Puławy

Firma nie jest najtańsza, ale jakość zastosowanych materiałów oraz poziom obsługi daje gwarancję wieloletniej pracy zainstalowanych urządzeń. Polecam!

Elżbieta M.

Ryki

Profesjonalnie wykonane zlecenie, dużo większy komfort funkcjonowania od czasu montażu klimatyzacji.

Paweł K.

Dęblin

Wszystko szybko i sprawnie. Komfort w domu znacznie się poprawił. Jeśli ktoś się zastanawia nad montażem klimatyzacji - nie powinien! Polecam.

Anna Ł.

Puławy

Mega robota super kontakt !!! Montaż klimatyzacji wykonany mega estetycznie i profesjonalnie 😉 Polecamy tego wykonawcę !!!! :)))

Piotr W.

Puławy

Bardzo dobry kontakt i obsługa, praktycznie na bieżąco odpowiadają na pytania i wątpliwości. To jest mega ważne kiedy nieruchomość jest jeszcze na ostatnim etapie budowy i trzeba ze sobą zgrać kilku wykonawców, firma jest responsywna i potrafi dostosować montaż i rozwiązania do specjalnych oczekiwań. Cenowo utrzymuje się w solidnej średniej (nie jest najtaniej, ale też nie jest najdrożej).

Krzysztof J.

Góra Puławska

Chłopak daje z siebie serce w tym co robi. Szybki montaż wykonany zgodnie z ustaleniami. Cena najlepsza w porównaniu do innych, no i obsługa po montażu rewelacja. Miałem problem z mojej winy który został usunięty w rewelacyjnej cenie. Polecam każdemu kto szuka fachowca w temacie klimatyzacji.

Kuba M.

Ryki

Rewelacyjna firma. Po jednym dniu kontakt, profesjonalne doradztwo. Po zamówieniu realizacja w ciągu 3 dniu. bardzo starannie i czysto wykonany montaż, klima działa bez zarzutu. Pan jest pełnym profesjonalistą. Polecam.